''MANYETİX NEDİR?''

MANYETİX; her yüzeye tutkalsız olarak tutunabilen, kolay uygulama özelliği ile zamandan tasarruf ve maliyet açısından avantaj sağlayan bir reklam malzemesidir..


 

GELENEKSEL FOLYONUN KULLANIM ŞEKLİ

 

Hepimizin bildiği gibi standart baskı folyoları tanıtım ve reklam sektöründe birçok alanda kullanılan ana malzemelerden biridir.

 

Her türde şekillendirilmeye ve kesilmeye müsait olan folyolar zaman,
maliyet, kullanım ve uygulama zorluğu açısından MANYETİX ürünümüze kıyasla dezavantaj sağlamaktadır.

.

 • Geleneksel Folyo Ustalık / Uzmanlık Gerektirir.

  Geleneksel folyonun istenilen yüzeye uygulanabilmesi için mutlaka bir ustaya ihtiyaç olacaktır. Folyo sıvaması uzmanlık gerektiren bir iştir..

 • Söküm Zorluğu

  Geleneksel folyoların uygulanan alandan sökülmesi oldukça zordur ve söküldüğü alandan iz bırakabilmektedir. Uygulama esnasında olduğu gibi söküm aşamasında da işi bilen bir kişiden destek almak gerekecektir..

 • Hatayı Kabul Etmez

  Geleneksel folyolar uygulama esnasında hatayı kabul etmez. Eğer uygulamada folyo kırışır yada potluk yaparsa istenilen sonucu asla vermeyecektir.

 • Uygulama Süresi

  Geleneksel folyolarda uygulama işlemi zordur ve bu iş için zaman ayırmak gerekecektir. Bu durum zamanın yeterli olmadığı toplantı ve organizasyonlar için problem oluşturabilecektir..


FARKIMIZ

MANYETİX Ürünümüzün geleneksel folyo ile arasındaki farkları inceleyebilirsiniz.. 


 

GÜNÜMÜZDE

 

Başarıya giden yolda bütçe ve zaman yönetimi rekabetçi iş dünyasının en etkili ve önemli yapı taşlarından biri haline gelmiştir.

 

Yoğun geçen iş yaşamı temposunda zamanı verimli kullanmak adına belirli görev, yetki ve projeler; farklı beceri, araç ve teknik yapıyla desteklenerek sağlanabilmektedir.

 

Zamanı öldüren işi de öldürür mottosundan yola çıkarak; toplantı ve organizasyonlarda, fuar vb. alanlarda daha az bütçeyle daha kısa sürede markaların reklam ve tanıtım faaliyetlerine destek olabilmek için her yüzeye tutunabilen pratik reklam malzemesi MANYETİX ‘i sizler için geliştirdik..

 • Uzmanlık Gerektirmeden Uygulanabilir.

  MANYETİX folyonun aksine uzmanlık gerektirmeden uygulanabilmektedir. İşi hiç bilmeyen herhangi bir kişi zorluk çekmeden istediği alana MANYETİX ‘i uygulayabilir..

 • Tersten Yapıştırılabilir.

  MANYETİX tersten yapıştırılma özelliği ile camlarda rahatlıkla kullanıma uygun bir üründür. MANYETİX çift yönlü tutundurulabilme özelliğine sahip bir üründür. Böylelikle her iki yüzeyi de kullanılabilmektedir..

 • Çok Hızlı Uygulanır.

  MANYETİX uygulaması oldukça kolaydır ve uygulama süresi minimum düzeydedir. Firmalar için zamandan kazanç sağlayacak bir üründür..

 • Maliyet Avantajı Sunar.

  MANYETİX ekonomik bir reklam malzemesi ürünüdür. Daha az bütçeyle harika işler başarmanıza olanak sağlayacak bir üründür..

 • İz Bırakmadan Çok Hızlı Sökülebilir.

  MANYETİX iz bırakmadan hızlı bir şekilde kolayca sökülebilir ve yeniden kullanılabilir..

 • Çevreye Duyarlıdır.

  MANYETİX %100 geri dönüşümlü bir üründür. Normal folyolar yapıları itibari ile geri dönüştürülemezken MANYETİX doğa dostu geri dönüşümlü bir üründür.


 2020/01571  2020/28677  2020/28683 

   0001073949500019

TDS / TEKNİK VERİ BELGESİ